Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Małgorzata Moskwa-Wodnicka będzie nową wiceprezydentką Łodzi!

Po czterech latach nieobecności Lewica wraca do Sejmu. Dla Łodzi oznacza to też zmiany w samorządzie, ponieważ do parlamentu wybrany został szef SLD w województwie łódzkim Tomasz Trela, dotychczasowy wiceprezydent Łodzi.

 

Lewica w okręgu łódzkim wprowadziła do Sejmu dwójkę parlamentarzystów - Hannę Gill-Piątek oraz Tomasza Trelę. Dla tego drugiego oznacza to, że gabinet wiceprezydenta zamieni na ławy poselskie.

 

Prezydent Hanna Zdanowska, podczas konferencji prasowej, zaprezentowała dwie nowe wiceprezydentki, w tym rekomendowaną przez Lewicę Małgorzatę Moskwę-Wodnicką, która na stanowisku wiceprezydentki zastąpi szefa SLD w województwie łódzkim, posła Tomasza Trelę.

 

Dzień ważny i wyjątkowy w mojej pracy społeczno-samorządowej. Cieszę się, że będę mogła współpracować z prezydent Hanną Zdanowską jako Wiceprezydent Miasta Łodzi. Trzymajcie kciuki. Nie zawiodę mieszkańców Łodzi. Tomaszu - jeszcze Wiceprezydencie, pośle-elekcie - dziękuję za wszystko i liczę na współpracę na linii Łódź-Warszawa napisała na swoim profilu przyszła wiceprezydentka Łodzi Małgorzata Moskwa-Wodnicka.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem